Infolinia: 48 381 10 10
               lub: 48 381 10 28       
| zmień     
Kod pocztowy dostawy to: -
Zobacz szczegóły
Wartosć zakupów: 0,00zł
Koszt dostawy Ustal koszt
Do zapłaty 0,00zł
Sprawdź termin dostawy
DATA PRZYDATNOŚĆI

Każdy musi robić regularnie zakupy. www. zakupy-eleclerc.pl zmienia je w przyjemność. Nie musisz tracić wielu godzin na bieganie po sklepach i samodzielne noszenie toreb. Zakupy robisz w kilku minut online, a www. zakupy-.eleclerc.pl dostarcza je prosto do Twojej kuchni.
Produkty spożywcze
Robiąc zakupy online, klient ma gwarancję, że nasz personel pakując, produkty spożywcze, zwraca uwagę na ich daty przydatności do spożycia, tak aby były one jak najdłuższe. Nie  dostarczamy  produktów,  których termin przydatności do spożycia jest krótszy niż  jeden tydzień.
Produkty Świeże
Produkty  świeże produkcji własnej E.Leclerc Radom jak np : pieczywo , ciastka, surówki, wędliny bez  konserwantów mają od 3 do  7  dni  ważności.

Dla www. zakupy.-eleclerc.pl jakość jest najważniejsza. Dbamy o nią na każdym etapie realizacji Twojego zamówienia.
Prawdopodobnie uważasz, że sam najlepiej wybierzesz owoce i warzywa . Problem w tym, że każdy owoc i warzywo w zwykłym sklepie jest średnio dotykane przez 10 osób, zanim Ty je kupisz. W www. zakupy.-leclerc.pl jest inaczej. Frisco wybiera tylko najładniejsze owoce i warzywa. Każda porcja przygotowywana jest specjalnie na Twoje zamówienie. Wielu naszych klientów było zaskoczonych jakością naszych owoców i warzyw. My nie jesteśmy, bo wiemy jak dużą wagę przywiązujemy do jakości.
Specjalnie na Twoje zamówienia przygotowujemy w ten sposób nie tylko owoce i warzywa, ale także świeże mięso, ryby oraz pieczywo. W dniu, w którym Ty otrzymujesz swoje zakupy, my odbieramy świeże produkty spakowane indywidualnie dla Ciebie, bezpośrednio od naszych dostawców. Dzięki temu masz gwarancję najwyższej świeżości.
 

Sklepy Zakupy E.Leclerc Pomoc
  Zdrowa żywność
  Produkty dla dzieci
   
   
   
   

 
O firmie
Regulamin
Świeżość produktów
Data przydatności produktów
Jak pakujemy zakupy
Jak dostarczamy zakupy
Koszt dostawy
Rejestracja i logowanie
Moje dane
Pierwsze zakupy
Jak płacić
Złożenie reklamacji
Klienci o nas
 
Copyright E.Leclerc. Znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.

Radomdis Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Radomiu, ul Toruńska 1 26-612 Radom, zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym,
XIV Wydział Gpspodarczy Sądu Rejonowego dla m.st. Warszawy, pod numerem KRS 0000541533, NIP: 948-26-02-735, o kapitale zakładowym w wysokości 5 000zł - pokrytym w całości.
-
-
-
X