Infolinia: 48 381 10 10
               lub: 48 381 10 28       
| zmień     
Kod pocztowy dostawy to: -
Zobacz szczegóły
Wartosć zakupów: 0,00zł
Koszt dostawy Ustal koszt
Do zapłaty 0,00zł
Sprawdź termin dostawy
JAK PŁACIĆ

Klient www.zakupy-eleclerc.pl dokonuje płatności za zakupy w sposób określony na stronie internetowej Sklepu w procesie akceptacji zamówienia.
Możliwe są następujące sposoby dokonania płatności:
 

 • Gotówką : na terenie sklepu Radomdis Polska Sp. z o.o.,
  E.Leclerc Radom przy ulicy Toruńskiej 1, 26-612 Radom.

 • Kartą płatniczą przez Internet (VISA, MASTERCARD, AMERICAN EXPRESS), po skompletowaniu zakupów i po naciśnięciu przycisku "Zamawiam" pojawi się opcja płatności kartami kredytowymi. Po wybraniu w/w opcji i naciśnięciu przycisku "Dalej" przejdą Państwo na stronę autoryzacji karty operatora rozliczającego płatności kartami w Internecie. Zamówienie może zostać przyjęte przez sklep wyłącznie po potwierdzeniu autoryzacji transakcji przez operatora rozliczającego płatności kartami w Internecie. www.zakupy-eleclerc.pl nie ponosi odpowiedzialności za brak możliwości autoryzacji transakcji.

 • Przelewem bankowym - przelew należy wysłać na konto Radomdis Polska Sp. z o.o.: 97 1600 1286 1844 8819 6000 0010, prowadzony w banku : BGŻ BNP PARIBAS S.A.
  lub klient będzie skierowany przez operatora do dokonania zautomatyzowanego przelewu.

 • www.zakupy-eleclerc.pl zastrzega sobie możliwość uzależnienia realizacji zamówienia od dokonania przez Klienta uprzedniej zapłaty (przedpłaty). Przedpłata za zamówienie jest dokonywana na konto www.zakupy-eleclerc.pl podane mailowo.
  www.zakupy-eleclerc.pl nie ponosi odpowiedzialności za przelewy dokonywane na rzecz Radomdis Sp. z o.o., a wykonane na numer rachunku nie będący własnością  Radomdis Sp. z o. o.

  Przy składaniu zamówień opłacanych przelewem należy pamiętać o czasie, niezbędnym dla przepływu środków na rachunek sklepu uwzględniając również dni świąteczne,  kiedy przelewy nie są przez banki księgowane. Należy dokonać przelewu z odpowiednim wyprzedzeniem w stosunku do wybranego terminu dostawy zamówienia.

  Zamówienia realizowane są wyłącznie po wpłynięciu środków na konto sklepu.
  W tytule przelewu należy obowiązkowo podać numer zamówienia, którego przelew dotyczy. W przypadku trudności z ustaleniem numeru zamówienia opłaconego otrzymanym przelewem, zamówienie nie zostanie zrealizowane, a pieniądze zostaną zwrócone na konto, z którego zostały wysłane.
  Przy składaniu zamówień opłacanych przelewem, www.zakupy-eleclerc.pl zastrzega sobie prawo anulowania zamówienia w przypadku nie stwierdzenia wpływu środków na konto wskazane na Stronie internetowej www.zakupy-eleclerc.pl po upływie 7 dni.
 • Paypal : składając płatność typu Paypal poprzez operatora płatności.

 

Sklepy Zakupy E.Leclerc Pomoc
  Zdrowa żywność
  Produkty dla dzieci
   
   
   
   

 
O firmie
Regulamin
Świeżość produktów
Data przydatności produktów
Jak pakujemy zakupy
Jak dostarczamy zakupy
Koszt dostawy
Rejestracja i logowanie
Moje dane
Pierwsze zakupy
Jak płacić
Złożenie reklamacji
Klienci o nas
 
Copyright E.Leclerc. Znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.

Radomdis Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Radomiu, ul Toruńska 1 26-612 Radom, zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym,
XIV Wydział Gpspodarczy Sądu Rejonowego dla m.st. Warszawy, pod numerem KRS 0000541533, NIP: 948-26-02-735, o kapitale zakładowym w wysokości 5 000zł - pokrytym w całości.
-
-
-
X