PANADOL EXTRA 500 MG + 65 MG LEK PRZECIWBÓLOWY I PRZECIWGORĄCZKOWY 8 TABLETEK

Zakupy spożywcze online

PANADOL EXTRA 500 MG + 65 MG LEK PRZECIWBÓLOWY I PRZECIWGORĄCZKOWY 8 TABLETEK

5,29 zł
0,66 zł/szt.
Opis

opis produktu

500 mg + 65 mg, Paracetamolum + Coffeinum, tabletki powlekane Skład: 1 tabletka zawiera jako substancje czynne 500 mg paracetamolu i 65 mg kofeiny oraz substancje pomocnicze, w tym potas i sód - szczegółowe informacje w ulotce dla pacjenta. Wskazania: Lek działa przeciwbólowo w bólach głowy, gardła, migrenach, bólach zębów, bólach kostnych, stawowych i mięśniowych oraz bólach menstruacyjnych. Panadol Extra może być stosowany w przeziębieniach i stanach grypopodobnych. Działa przeciwgorączkowo.

przechowywanie

Przechowywać w temperaturze poniżej 25°C.

ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Lek zawiera paracetamol Lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy. Nie stosować jednocześnie innych leków zawierających paracetamol. Lek przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci.

nazwa uregulowana prawnie

Lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy

pozostałe informacje

OTC - Lek wydawany bez recepty.

przygotowanie i stosowanie

Dawkowanie: Podanie doustne. Dorośli i dzieci w wieku powyżej 12 lat Doustnie, w zależności od nasilenia dolegliwości, 1-2 tabletki, do 4 razy na dobę. Nie przyjmować leku częściej, niż co 4 godziny, nie stosować więcej niż 4 dawki (8 tabletek) w ciągu doby. Nie należy stosować dawki większej niż zalecana. Bez konsultacji z lekarzem leku nie należy stosować regularnie dłużej niż przez 3 dni. W razie zastosowania dawki większej niż zalecana natychmiast skontaktować się z lekarzem, nawet jeśli nie wystąpił żadne objawy, ponieważ może dojść do zagrażającego życiu uszkodzenia wątroby. Należy zapoznać się z treścią ulotki przed zastosowaniem leku.

adres zwrotny

Podmiot odpowiedzialny: GlaxoSmithKline Consumer Healthcare Sp. z o.o. ul. Rzymowskiego 53 02-697 Warszawa